Novinky a zprávy

SmartDriver je elektronickým proudový napáječ poslední generace. Jedná se o důležitý mezník nástupu elektronické inteligence do světa LED svítidel. Zaměřeno na funkčnost a vysoký světelný výkon: řízení každého svítidla může být upraveno dle potřeb dané aplikace začleněním patřičných Senzorů systému řízení budov nebo Modulů, které mohou být individuálně připojeny k jednotce SmartDriver...

více

Od roku 2011 jsme oficiálním partnerem DIALuxu a spolupráce stále pokračuje. Výpočetní software DIALux obsahuje náš plug-in, který je průběžně aktualizován. Kompletní plug-in je dostupný na našem webu v sekci "Ke stažení".

Revoluční LED žárovka Sorpresa POWERLED, která je vybavena funkcí anti black-out. Díky svému konvenčnímu tvaru a rozměrům se Sorpresa POWERLED hodí do každého svítidla s paticí E27 a funguje jako standardní žárovka s vypínačem na stěně. V případě výpadku energie vestavěný elektronický obvod rozpozná absenci el. proudu a automaticky tak aktivuje LED žárovku s vnitřním akumulátorem s autonomií až 4 hodiny.

Sorpresa POWERLED disponuje...

více